img
+38 (096) 557-57-55
Дивитись ще номера
+38 (097) 907-81-76 +38 (097) 833-53-01
Доставка і оплата Замовити дзвінок
0 товарів На 0 грн.

Шліфування та шпаклювання

Шліфування та шпаклювання

Зробити замовлення

Щоб стати володарем красивого підлогового покриття зі справжньої деревини, недостатньо просто вибрати паркетну дошку і купити потрібну фурнітуру для її укладання. Вам належить подбати про те, хто і як буде виконувати завершальні етапи установки статі. До них відноситься: шліфування дошки і шпаклівка паркету. Не менш відповідально варто підійти і до підбору матеріалів. Неякісними сумішами легко зіпсувати навіть ідеальний нову підлогу.

Шліфування паркету: особливості процесу

Всі знають, що перш ніж покрити підлогу лаком, маслом або фарбою, його потрібно підготувати. На поверхні можуть бути залишки попереднього покриття. Стара фарба, яка почала відходити, надає підлозі нерівний рельєф. Якщо її залишити, вона спричинить за собою швидкий знос нового покриття. До того ж, дошки спочатку можуть мати певні недоліки.

Шліфування підлоги з дощок - це нескладна робота, з якою, на перший погляд, впорається навіть новачок в ремонтній справі. Однак за неї потрібно братися, тільки якщо ви володієте спеціальними знаннями, навичками і маєте всі необхідні інструменти. Якщо ж ні, то краще звернутися за допомогою до професіоналів.

Компанія «Оскар» пропонує послуги шліфування. Наші майстри працюють з перевіреним обладнанням нового покоління. Ми використовуємо продукцію тільки тих виробників, в компетентності та професіоналізмі яких неодноразово переконалися. Тому можемо сміливо гарантувати стовідсоткове якість виконаних робіт.

Всіх цікавить питання: скільки коштує шліфування паркету? Ви можете зупинитися на одному з двох варіантів - економному або професійному варіанті. Вартість їх буде дещо відрізнятися, однак, незалежно від вашого вибору, все буде зроблено максимально швидко і якісно. Вам також не доведеться допізна прибирати сміття і пил, ми завжди залишаємо після себе чисте приміщення, щоб позбавити наших клієнтів від незручностей.

Покладіться на професіоналів, які вже не перший рік працюють в даній сфері. Наші бригади виїжджають на об'єкти, розташовані у Львові та в регіоні (Тернополі, Луцьку, Рівне). Ми доведемо вам, що ремонт - це дешево, швидко і красиво.

Шпаклювання паркету - важливий завершальний етап

Шпаклівка - це один з головних процесів при установці паркету. Спочатку йде укладання, потім шліфовка паркету, а потім пів шпаклюється. Перед тим, як покрити підлогу лаком, необхідно ретельно його вирівняти, усунути всі подряпини і недоліки деревини, замаскувати щілини.

Самостійно впоратися з цим завданням буде нелегко, робота копітка, до того ж вимагає наявності певних навичок. Дуже часто ідеально викладений паркет виявляється зіпсованим тільки через невдало підібраній шпаклівки. Запам'ятайте, занадто низька ціна на шпаклювальні матеріали обіцяє вам великі неприємності, які можуть звернутися справжньою катастрофою прямо напередодні закінчення ремонту.

Всі шпаклівки недарма відрізняються між собою складом, хімічними властивостями і квітами. Тому підбирати цей витратний матеріал слід з урахуванням особливостей вашого паркету. Треба, щоб шпаклівка відповідала деревині, з якої виготовлено покриття підлоги. Крім того, деякі шпаклівки вимагають особливої ​​технології нанесення. Тому не слід ризикувати, навіть якщо вам здається, що затерти щілини - це робота на п'ятнадцять хвилин.

Особливо не варто експериментувати, використовуючи замість шпаклівки сумнівні суміші на основі лаку або воску. Ви можете легко зіпсувати свій паркет без надії на його «реанімацію».

Фахівці компанії «Оскар» готові запропонувати свою допомогу в підборі матеріалів і виконанні таких робіт, як шпаклівка і шліфування паркетної дошки. Приймаємо замовлення різної складності і будь-яких обсягів з усіх міст України (Львів, Київ, Дніпро, Ужгород). Ми в найкоротші терміни позбавимо ваш паркет від недоліків і надамо йому бездоганний вигляд.

Вартість послуги від від 45 грн.

Приклади НАШИХ РОБІТ

Переваги

захист деревини від вологості
Покриття шліфованої підлоги лаком (водорозчинним, поліуретановим, алкідним) або маслом (безбарвним, кольоровим) підвищує її вологостійкість.
екологічно чистий склад
Обробка підлоги не спричинить негативних наслідків. Ми використовуємо лише професійні екологічно чисті матеріали, перевірені на практиці.
стійкість до механічних навантажень
Якісні матеріали, передові технології нанесення та професіоналізм робітників забезпечують стійке до механічних навантажень покриття підлоги.
ремонт паркету не займає більше доби
Наші спеціалісти заощадять ваш час та ресурси, швидко виконуючі ремонтні роботи. Реставрування пошкоджених ділянок підлоги не займе більше доби.

Замовити

Ваше ім'я *

Ваш телефон *

Ваш e-Mail

Закрити

Замовити

Ваше имя *

Ваш телефон *

Ваш e-Mail

×