img
+38 (096) 557-57-55
Дивитись ще номера
+38 (097) 907-81-76 +38 (097) 833-53-01
Доставка і оплата Замовити дзвінок
0 товарів На сумму 0 грн.

Ремонт – це явище досить непередбачуване. Ніхто не може наперед сказати, чого він почне вимагати. Тому часом стається так, що в ході робочого процесу виникає потреба у певних процедурах, пов’язаних із вкладанням або реставрацією підлоги. Звичайно, самотужки впоратися із цим надзвичайно важко. Проте ми не маємо наміру залишати вас один на один із труднощами! Компанія «Оскар» пропонує вам свої послуги!

Приклади НАШИХ РОБІТ

Якщо за справу беремося ми, всі труднощі обійдуть вас!

В якості додаткових послуг ми також пропонуємо вам консультацію спеціалістів. Вона включає в себе поради щодо вибору матеріалів. Ви можете вислухати думку фахівців та обрати продукцію, необхідну для ремонту самостійно, а можете покластися на вибір спеціалістів. Ми приїдемо до вас додому, аби оглянути фронт робіт та зробити необхідні розрахунки, визначитися з ціною.

Також ми розповімо вам про відповідний догляд за підлогою. Наші поради дозволять забути про труднощі, пов’язані із паркетом. Прибирання більше не буде для вас важкою справою та постійним страхом пошкодити підлогу.

Ми беремо на себе доставку всього необхідного. Тому не варто ламати голову над тим, як привезти придбані для ремонту матеріали додому. Замовте у нас все потрібне – і ми обов’язково привеземо його самі!

У вас є можливість обрати зручний для себе час ремонту. Ми підлаштуємося під вас і не спричинимо жодних незручностей! Тож не поспішайте брати відгул на роботі – скоріше за все, він вам і не знадобиться.

Можлива робота за відсутності електрики – ми зрозуміємо всі ваші умови, якими би вони не були!

Вам треба лише зателефонувати та пояснити свою ситуацію, чітко окреслити бажання. Досвідчені фахівці в найкоротший термін втілять ваші мрії у життя! Ви впевнитесь у тому, що ремонт – це зовсім не так довго та дорого, як ви собі уявляли за розповідями знайомих.

Переваги

Сделать заказ

  • Захист деревини від вологості

  • Екологічно чистий склад

  • Стійкість до механічних навантажень

  • Ремонт паркету не займає більше доби

Замовити

Ваше ім'я *

Ваш телефон *

Ваш e-Mail

Закрити