img
+38 (096) 557-57-55
Дивитись ще номера
+38 (097) 907-81-76 +38 (097) 833-53-01
Доставка і оплата Замовити дзвінок
0 товарів На сумму 0 грн.

Одним з найпопулярніших рішень є укладання паркету «французькою ялинкою». Такий спосіб прийшов до нас із давнини й досі не втратив актуальності. Однак, не дивлячись на те, що нарізання французької ялинки – це не нове явище, самостійно впоратися з цим завданням буде важко. Аби правильно обробити паркетну дошку, доведеться докласти чимало зусиль. Якщо вам не властива титанічна витримка, краще доручити цю справу професіоналам. Ви ж не хочете зіпсувати матеріал та дарма витратити купу часу?

Приклади НАШИХ РОБІТ

Компанія «Оскар» із задоволенням пропонує вам свої послуги!

Ми швидко та якісно наріжемо французьку ялинку та укладемо її. Цей вибір обумовить прояв найкращих якостей паркету.

Загальновідомо, що такий метод укладання дозволяє зробити паркет більш «стабільним». Ця його якість пояснюється тим, що деякий час після укладання паркет розширюється та стискається, перш ніж нарешті «застигнути». Якщо ж він буде викладений французькою ялинкою, цю напругу можна буде послабити та розподілити рівномірно. Відповідно, щілини та тріщини виникатимуть на такому паркеті значно рідше.

Звернувшись до нас, ви отримаєте неймовірну підлогу! Адже паркет, викладений у такий спосіб, надає розкоші будь-якій кімнаті. Світло, потрапляючи на паркет, буде створювати цікавий ефект, наче ряди паркету чергуються різними відтінками. До того ж, можна одразу обрати кольори, якщо ви бажаєте мати оригінальну підлогу. Можливо, ви давно мрієте про цікаве оздоблення підлоги, але ніяк не можете знайти майстра, який зрозумів би вашу ідею.

Ми виконаємо будь-яке ваше бажання у найкоротший термін! Забудьте про стереотип, що ремонт – це дуже довго та дорого. Ми доведемо, що це абсолютно не так! Досвідчені спеціалісти допоможуть обрати потрібні матеріали та пояснять усі тонкощі догляду за підлогою.

Переваги

Сделать заказ

  • Захист деревини від вологості

  • Екологічно чистий склад

  • Стійкість до механічних навантажень

  • Ремонт паркету не займає більше доби

Замовити

Ваше ім'я *

Ваш телефон *

Ваш e-Mail

Закрити