img
+38 (096) 557-57-55
Дивитись ще номера
+38 (097) 907-81-76 +38 (097) 833-53-01
Доставка і оплата Замовити дзвінок
0 товарів На сумму 0 грн.

Якщо ви давно мрієте про паркет у себе вдома, очевидно, ви хочете зробити все ідеально. Тому варто звернути увагу на популярні способи покращити вигляд підлоги. Одним з них є нарізання фаски на паркеті. Що це таке? Фаска – це скісні боки паркетної дошки, що виконують переважно декоративну роль. Правильне оздоблення допоможе досягти ефекту масивності паркетного покриття. Це додає йому презентабельного вигляду, що відбивається також на інтер’єрі.

Приклади НАШИХ РОБІТ

Паркет із фаскою виглядає дуже ошатно внаслідок того, що контури виділяються за периметром, а це привертає увагу.

Звичайно, самотужки працювати із фаскою неможливо, якщо немає досвіду роботи із цим матеріалом. Адже процес нарізання фаски є дуже кропітким та потребує багато часу. Необізнана людина може зіпсувати паркетну дошку, а коштує вона недешево, погодьтеся. Тож нащо ризикувати?

Пропонуємо вам послугу нарізання фаски на паркеті. Компанія «Оскар» вже не перший рік професійно займається паркетом та знає про нього все. Ми швидко наріжемо фаску та доведемо до ладу ваш паркет – від нього неможливо буде відвести очей!Завдяки нашим вмінням, паркет із фаскою можна буде покласти навіть на ті поверхні, які далекі від ідеалу. Тож не варто відмовлятися від можливості додати шарму своїй оселі – такий паркет буде виглядати доречно скрізь.

Ви хочете зробити підлогу більш вишуканою? Мрієте візуально подовжити кімнату, аби позбавитися відчуття тісноти? Волієте створити оригінальний інтер’єр? Нема нічного простішого!

Ми підберемо для вас потрібну паркетну дошку із фаскою та зробимо усю роботу. Ви не встигнете змигнути оком, як ваша нова підлога буде готова.

Не хвилюйтеся через температуру та вологість – ми розповімо, як правильно доглядати паркет та підтримувати його в належному стані. Ви побачите, розкішна підлога – це просто!

Переваги

Сделать заказ

  • Захист деревини від вологості

  • Екологічно чистий склад

  • Стійкість до механічних навантажень

  • Ремонт паркету не займає більше доби

Замовити

Ваше ім'я *

Ваш телефон *

Ваш e-Mail

Закрити