img
+38 (096) 557-57-55
Дивитись ще номера
+38 (097) 907-81-76 +38 (097) 833-53-01
Доставка і оплата Замовити дзвінок
0 товарів На сумму 0 грн.

Рекомендації по підтриманню паркету

Рекомендації по підтриманню паркету

Рекомендації по підтриманню паркету

1.Необхідно  дотримуватися температурно-вологостійкого режиму в приміщенні .Вологість: 45-60%, температура: 18-22С.Вразі зниженої вологості в опалювальній сезон приміщення має бути  оснащено зволожувачем.Влітньо- осінній сезон кондиціонером або осушувачем.
2. Слід виключити механічний вплив гострих опор меблів чи взуття. Рекомендується забезпечити  ніжки меблів спеціальними накладками з повсті або фетру, а під меблі на роликах- підложити спеціальні коврики. Якщо ви замітили на паркеті пісок або сліди грязі, потрібно відразу ж їх  видалити за домогою м’ягкої щітки чи пилососа, інакше вони можуть привести до утворення подряпин. При роботі з пилососом використовуйте насадку з м’ягким закінченням.
3.Оновлення і відновлення кольору покритої маслом дошки виробляються тільки з використанням кольорових масел, ідентичних оригінальному кольорі  дизайна.
4.Неприпустимо використовувати для чистки підлоги миючі засоби для посуди,розчинники красок,спирт,бензин і т.д. Вологе прибирання повинне  здійснюватися тільки з добре віджатою ганчіркою.
5.В випадку попадання  на деревину води, вина, кави чи іншої рідини потрібно негайно їх видалити з використанням чистої види і ганчірки.
По можливості не давати сильних навантажень на покриття на протязі одного місяця після укладання паркету.

Замовити

Ваше ім'я *

Ваш телефон *

Ваш e-Mail

Закрити