img
+38 (096) 557-57-55
Дивитись ще номера
+38 (097) 907-81-76 +38 (097) 833-53-01
Доставка і оплата Замовити дзвінок
0 товарів На сумму 0 грн.

Хочете зробити ремонт з урахуванням останніх дизайнерських тенденцій? Тоді вам буде корисно знати, що останнім часом стало дуже модно покривати підлогу маслом або лаком. Однак слід також враховувати, що цей процес вимагає особливих навичок і технічних знань, адже так легко все зіпсувати. Щоб уникнути можливих помилок і заощадити час, пропонуємо звернутися до фахівців компанії «Оскар». Лакування паркету і покриття підлоги олією - це одні з профільних видів робіт, які ми надаємо клієнтам з усієї України (з Києва, Одеси, Львова та ін.)

Приклади НАШИХ РОБІТ

Самостійно вибрати потрібні матеріали для фарбування дуже важко. Необхідно брати до уваги тип деревини, її товщину, ступінь шліфування і інші фактори. Ми безпомилково визначимо оптимальний варіант і підберемо правильну технологію. Наші фахівці нададуть вам практичні рекомендації по догляду за покриттям підлоги після ремонту, а також по можливій подальшої реставрації.

Досвідчені майстри підготують підлогу до нанесення лаку або масла. Це важливий етап, від якого залежить кінцевий результат. Потрібно переконатися, що паркет не вимагає додаткового вирівнювання або шліфування.

Залежно від типу приміщення можуть бути використані різні типи лаків: водорозчинний, алкідний, безводний поліуретановий лак кислотного затвердіння. Також в нашому асортименті є безбарвні (прозорі) і кольорові масла. Така різноманітність матеріалів дозволяє втілити в життя будь-які ідеї замовника: від штучно зістареного статі для інтер'єру в стилі рококо або бароко, до паркету з насиченим блиском для модерного дизайну.

Ми практикуємо різні технології: гаряче, холодне, скандинавське покриття. У роботі використовуються виключно професійні матеріали з лінійок провідних виробників. На фарбування підлоги лаком ціна від «Оскар» вам припаде до душі і по кишені.

Як бачите, нам є, що запропонувати вам. Не втрачайте можливості скористатися послугами професіоналів! Оформляйте замовлення з будь-якого міста (Тернополя, Луцька, Рівне). Ми зробимо все швидко і якісно!

Переваги

Сделать заказ

  • Захист деревини від вологості

  • Екологічно чистий склад

  • Стійкість до механічних навантажень

  • Ремонт паркету не займає більше доби

Замовити

Ваше ім'я *

Ваш телефон *

Ваш e-Mail

Закрити