img
+38 (096) 557-57-55
Дивитись ще номера
+38 (097) 907-81-76 +38 (097) 833-53-01
Доставка і оплата Замовити дзвінок
0 товарів На сумму 0 грн.

Протягом багатьох років паркетна дошка утримує лідерські позиції на ринку підлогових покриттів. Головні її переваги - екологічність, міцність, натуральність і довговічність.

Приклади НАШИХ РОБІТ

Укладання паркету, на перший погляд, не представляє нічого складного. Наявність спеціальної системи кріплень дозволяє легко з'єднувати дошки між собою. Однак необхідно враховувати безліч додаткових нюансів, нехтування якими може негативно відбитися на кінцевому результаті.

Особливу увагу потрібно приділити підготовці основи під паркет. Навіть незначні її дефекти здатні звести нанівець всі ваші старання з укладання паркету. Через якийсь час підлогу може почати скрипіти, просідати і втрачати свій зовнішній вигляд. При складанні паркету також є багато моментів, які можуть привести в замішання простого обивателя (підбір правильного зазору, витримка технологічної паузи після склеювання, підрізування завершального ряду). Тому монтаж паркетної дошки краще довірити професіоналам.

Фахівці не тільки допоможуть вам підібрати паркет для того чи іншого приміщення, але і підкажуть як краще організувати основу для обраного підлогового покриття (посадити паркет на бетонну стяжку, дерев'яні лаги або дощатий відшліфований підлогу).


Укладання паркетної дошки від компанії «Оскар»

Хочете оновити підлоги в квартирі або займаєтеся облаштуванням нового житла? Рано чи пізно ви зіткнетеся з вибором підлогового покриття і майстрів по його укладанні. Установка паркетної дошки - це основна спеціалізація компанії «Оскар». Ми знаходимося у Львові, але географія нашої діяльності значно ширше. Великий досвід роботи в даній сфері і бездоганна репутація зробили нас затребуваними у всіх регіонах України. Наші бригади виїжджають на об'єкти в Тернопіль, Ужгород, Луцьк, Рівне. Надходять замовлення навіть зі столиці. Київ гідно оцінив наших фахівців.

Перше питання, яке хвилює кожного замовника - скільки коштує укладання паркету? На нашому сайті ви можете ознайомитися з цінами на основні та додаткові матеріали, а також прайсом на всі види послуг. Кінцева сума замовлення буде залежати від обсягу робіт, специфічних побажань і вимог від клієнта. Вартість укладання паркету також може змінюватися при наявності в приміщенні особливих елементів планування (сходових маршів, складної геометрії кімнати, колон, фігурних ніш).

«Оскар» - це доступна ціна, 100% гарантія якості та величезний асортимент паркету.

Переваги

Сделать заказ

  • Высокая водостойкость

  • Проста в монтаже

  • Слои из натурального дерева

  • Легкость в эксплуатации и уходе

Замовити

Ваше ім'я *

Ваш телефон *

Ваш e-Mail

Закрити