img
+38 (096) 557-57-55
Дивитись ще номера
+38 (097) 907-81-76 +38 (097) 833-53-01
Доставка і оплата Замовити дзвінок
0 товарів На сумму 0 грн.

Завершеного вигляду будь-якого підлогового покриття надає плінтус. З його допомогою можна досягти різних візуальних ефектів, які доповнять загальну дизайнерську концепцію. Планується в тон паркету або шпалер згладжує перехід від статі до стін. Незвично виглядають контрастні моделі. Ними можна ненав'язливо і оригінально розбавити однотонну інтер'єрну композицію.

Приклади НАШИХ РОБІТ

Вартість монтажу плінтуса залежить від багатьох чинників: обсягу роботи, способу кріплення, конфігурації плінтусних панелей (бувають одинарні, багатокомпонентні, прямі, г-образні, фігурні).

Спочатку може здатися, що з установкою плінтусів може впоратися кожен. Але, коли справа доходить до роботи, багато губляться: які панелі вибрати, як їх кріпити в будинку з бруса з перекриттям з бетону і цементним стягуванням, а як монтувати в квартирі з цегли та пінобетону з дерев'яною підлогою, скільки залишати зазору?

Щоб не наробити помилок, не зіпсувати стіни і підлогу невдалим кріпленням плінтусів, зверніться до професіоналів. У компанії «Оскар» у Львові працюють фахівці високого класу. На монтаж плінтуса ціна невисока, а якість роботи наших майстрів відмінне.

В «Оскарі» ви можете замовити окремі види робіт або комплекс послуг з будь-якого міста (Львова, Києва, Харкова, Тернополя, Одеси, Рівне).

Переваги

Сделать заказ

  • Маскировки неприглядных проводов

  • Большой выбор цветовых решений

  • Низкая цена

  • Экологически чистый материал

Замовити

Ваше ім'я *

Ваш телефон *

Ваш e-Mail

Закрити