img
+38 (096) 557-57-55
Дивитись ще номера
+38 (097) 907-81-76 +38 (097) 833-53-01
Доставка і оплата Замовити дзвінок
0 товарів На сумму 0 грн.

Сьогодні все більша кількість людей прагне до оригінальності, яку вони намагаються проявити у всьому: стилі, виборі захоплень і навіть облаштуванні будинку. Але разом з тим, бажано ще враховувати модні тенденції в кожній сфері. Одним з останніх дизайнерських трендів в Києві стала фарбування підлоги в класичні і нетривіальні кольору. Мода на інтер'єрну забарвлення швидко поширилася за межі столиці. Не могла залишитися осторонь і компанія «Оскар».

Приклади НАШИХ РОБІТ

Наші фахівці напрацювали досвід в цій області і зможуть реалізувати будь-які ваші ідеї по колірному оформленню підлогового покриття. Вам необхідно лише вибрати бажаний колір, який підходив би до основного інтер'єру.

Процес перетворення статі не займе багато часу. Все, що потрібно зробити - це підготувати його до фарбування і нанести вбрання лакофарбове покриття. Незалежно від того, хочете ви змінити колір старого паркету або пофарбувати в оригінальний колір нову підлогу, потрібно провести попередню шліфування. Це дозволить усунути навіть невидимі оку дефекти і підвищити ступінь зносостійкості кольорового покриття. Коли підлога буде вирівняний, можна переходити до наступного етапу - покриття маслом. Ми пропонуємо широкий вибір кольорів і відтінків. Також можна досягти спеціальних ефектів, наприклад, давності або дзеркального блиску. Після тонування статі кольоровим маслом залишається нанести лак або прозоре масло для закріплення результату.

У роботі ми використовуємо виключно матеріали, які перевірені часом і досвідом. Покриття швидко сохне. Вже на наступний день можна ступати на підлогу, а через кілька тижнів - накривати його килимом. Ви можете, не боячись, проводити суху і вологе прибирання, використовуючи будь-які засоби. Кольорове покриття буде зберігати свій початковий вигляд довгі роки.

Ціна фарбування підлоги від компанії «Оскар» вас приємно здивує. Наш центральний офіс знаходиться у Львові, але ми завжди готові співпрацювати з клієнтами з інших міст (Тернополя, Рівне, Ужгорода, Луцька). Не втрачайте можливості оновити свій будинок. Довіртеся нам! Ми допоможемо додати оригінальність і індивідуальність вашого інтер'єру.

Переваги

Сделать заказ

  • Захист деревини від вологості

  • Екологічно чистий склад

  • Стійкість до механічних навантажень

  • Ремонт паркету не займає більше доби

Замовити

Ваше ім'я *

Ваш телефон *

Ваш e-Mail

Закрити